info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Prodbenzoat 25%

Çmimi:416.00 L

Emulsion me benzil benzoat, për trajtimin e zgjebes
Flakon 200 ml

Stock: Ka stok

SKU: 4788
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Suitable For

Përshkrimi

Lënda aktive: benzil benzoat

Indikimi:
Trajtimi i zgjebes.

Përpara përdorimit të këtij bari lexoni me kujdes fletëudhëzuesin e pranishëm në paketim, pasi ai përmban një informacion më të detajuar.
Për çdo paqartësi këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj.

Përdorimi

Ndiqni hapat e mëposhtme për një përdorim sa më korrekt:
1. Pas një banje me ujë të ngrohtë, fërkohet trupi (përjashtohet koka dhe fytyra) me një pambuk/garza/copë të njomur me emulsion Prodbezoate.
2. Ripërsëriteni aplikimin pas 5 ditëve.
3. Në format e rënda dhe kronike, aplikimi bëhet 3 herë në total, në intervale kohore 12 orëshe.
4. 12 orë pas aplikimit të fundit, bëhet banjë me ujë të ngrohtë, vishen rroba të pastra dhe ndërrohen të gjithë çarçafët dhe peshqirat.

Përbërësit

benzoat benzili, alkool cetostearilik, lauril sulfat natriumi, polisorbat 80, ujë i pastruar

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping