info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Profarma Solucion fiziologjik 0.9%

Çmimi:99.00 L

Pika për hundë
Flakon x 10 ml

Stock: Ka stok

SKU: 000460

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

10 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Solucioni fiziologjik është tretësira izotonike e klorurit të natriumit, e cila përmirëson kongjestionin nazal, duke ndihmuar në lëngëzimin e sekrecioneve të hundës.

Mos përdorni solucionin fiziologjik nëse jeni të mbindjeshëm nga ndonjëri prej përbërësve të pranishëm në formulim.
Solucioni fiziologjik me pika mund të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Nuk janë konstatuar efekte anësore të padëshiruara nga përdorimi i këtij solucioni.

Përpara përdorimit të këtij bari lexoni me kujdes fletëudhëzuesin e pranishëm në paketim, pasi ai përmban një informacion më të detajuar.
Për çdo paqartësi këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj.

Përdorimi

Të rriturit: 4-10 pika në ditë, të aplikuara në hundë.
Foshnjet: 1-2 pika në secilën anë të hundës. Aplikimi te foshnjet mund të bëhet përpara se ta ushqeni, pasi liron hundët dhe lehtëson ushqimin me gji/qumësht formulë.

Përbërësit

NaCl, metilhidroksibenzoat, ujë i pastruar

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping