info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Çmimi:3,120.00 L 2,496.00 L -20%

Suplement kundër rënies së
flokëve për meshkuj
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Suplement ushqyes për flokët.
Kombinim i kompleksit ATP-3 dhe atij AJP me teknologjinë R-Plus, bëjnë që absorbimi i tabletave të jetë maksimal duke forcuar efektin në flokë.
Kompleksi ATP-3 përmban argininë, kafeinë dhe carnitinë, që marrin pjesë në proçesin e metabolizmit qelizor.
Kompleksi AJP përmban biotinë (vitaminë e rëndësishme për flokët) dhe ekstraktet e bimës ajuga reptans të nevojshme për hidratimin e flokëve.
Me ekstrakte të shegës dhe kafes që mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ.
Tabletat janë të veshura me një shtresë mbrojtëse që nuk lejon shpërbërjen e tyre në stomak. Përthithja ndodh në zorrë.
Pa gluten.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Këshillohet një tabletë në mëngjes ose në drekë pas ushqimit.

Përbërësit

L-argininë, carnitine, acetil l-carnitine cloridrato,
caffeina, caffe verde estratto secco, melograno estratto secco,
zinco, ubidecarenone,ajuga reptans estratto secco, biotina

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping