info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Çmimi:L3,120.00

Suplement kundër rënies së
flokëve për meshkuj
Kuti x 30 tableta

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Suplement ushqyes për flokët.
Kombinim i kompleksit ATP-3 dhe atij AJP me teknologjinë R-Plus, bëjnë që absorbimi i tabletave të jetë maksimal duke forcuar efektin në flokë.
Kompleksi ATP-3 përmban argininë, kafeinë dhe carnitinë, që marrin pjesë në proçesin e metabolizmit qelizor.
Kompleksi AJP përmban biotinë (vitaminë e rëndësishme për flokët) dhe ekstraktet e bimës ajuga reptans të nevojshme për hidratimin e flokëve.
Me ekstrakte të shegës dhe kafes që mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ.
Tabletat janë të veshura me një shtresë mbrojtëse që nuk lejon shpërbërjen e tyre në stomak. Përthithja ndodh në zorrë.
Pa gluten.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Këshillohet një tabletë në mëngjes ose në drekë pas ushqimit.

Përbërësit

L-argininë, carnitine, acetil l-carnitine cloridrato,
caffeina, caffe verde estratto secco, melograno estratto secco,
zinco, ubidecarenone,ajuga reptans estratto secco, biotina