info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Çmimi:1,560.00 L 1,248.00 L -20%

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Shampo e krijuar posaçërisht për t’u dhënë shkëlqim, hidratim dhe fortësi flokëve e për të parandaluar rënien e tyre, te femrat mbi 45 vjeç.
Me kombinim të përbërësve të mëposhtëm në përmbajtje:
– BioEquol, ekstrakt i marrë nga bima ajuga dhe nga fermentimi i sojës;
– Biogeninë, kompleksi i cili përmban biotinë dhe pantenol,
– p-fulvinë, lëndë me veti antioksiduese;
– Hair Barrier Complex, me përbërës lipidikë.
Pas një sërë përdorimesh flokët rifitojnë shkëlqimin, fortësinë, butësinë dhe gjallërinë e humbur.
Pa parabene.
I testuar dermatologjikisht.
I testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

Cellulosa microcristallina
,calcio fosfato; Bioequolo (Soia fermentata*, Ajuga (Ajuga reptans L. foglie estratto secco), Addensante: idrossi-propil-metilcellulosa; Isoflavoni di soia (Soia Glycine max (L.) Merr.) semi estratto secco), Zinco bisglicinato, Antiagglomerante: Mono e digliceridi degli acidi grassi; Borragine (Borago officinalis L. olio, Destrine di Tapioca), Antiagglomerante: Silicio biossido; Biogenina (Calcio D-pantotenato, N-(3-aminopropil)-tetrametilendiammina tricloridrato, D-biotina), Colorante: Titanio biossido; Rame bisglicinato, Rutina, Coloranti: Ferro ossido rosso, Ferro ossido giallo; Acido folico, Resveratrolo.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping