info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Çmimi:2,340.00 L 1,872.00 L -20%

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Me kalimin e viteve, si pasojë e ndryshimeve hormonale në fazën përpara dhe gjatë menopauzës, flokët e femrave dobësohen, këputen dhe thahen.
Për të kundërshtuar këtë fenomen si dhe për të parandaluar rënien e flokëve, krahas shampos, balsamit dhe ampulave në laboratorët Giuliani u krijua dhe maska e flokëve Trico-Age.
Kombinimi i BioEquolos me Biogeninën dhe kompleksin ColorCare. Ushqen, forcon dhe u jep shkëlqim flokëve.
Pa parabene.
I testuar dermatologjikisht.
I testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, të sapolarë.
Lihet për 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret 1 -2 herë në javë.

Përbërësit

Aqua, cetearyl alcohol,
propylene glycol, cetrimonium chloride, lactobacillus/soymilk ferment filtrate, ajuga reptans leaf extract, potassium octatrienoate, methylspermidine, panthenol, collagen amino acids, calcium pantothenate, allantoin, glycyrrhetinic acid, biotin, ceramide np, ceramide ap, cholesterol, phytosphingosine, ceramide eop, phenoxyethanol, glyceryl stearate, amodimethicone, guar hydroxypropyltrimonium chloride, carthamus tinctorius seed oil, quaternium-22, behentrimonium methosulfate, tocopheryl acetate, hydroxyethylcellulose, mica, cyclopentasiloxane, disodium edta, o-cymen-5-ol, ethylhexyl methoxycinnamate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, bht, citric acid, disodium cocoamphodiacetate, trideceth-10, titanium dioxide, benzoic acid, dehydroacetic acid, sodium chloride, meltodextrin, potassium sorbate, ethylhexylglycerin, sodium lauroyl lactylate, carbomer, xanthan gum, parfum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping