info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Çmimi:1,560.00 L 1,248.00 L -20%

Xhel modelues dhe forcues për flokët
150ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i cili mbron dhe njëkohësisht ju ndihmon të stiloni flokët tuaj.
Përmban ekstraktet e bimës Ajuga, të cilat kanë veti të mbrojnë flokët nga radikalet e lira dhe rrezatimi UVA dhe UVB.
Nxit proçesin e vetërregullimit qelizor, thelbësor për mirëmbajtjen e flokëve dhe rritjen e tyre.
Thahet menjëherë pas aplikimit.
Nuk i than flokët dhe nuk shkakton irritim të skalpit.
Pa alkool.
Pa parabene.

Përdorimi

Hidhet një sasi e caktuar xheli në pëllëmbën e dorës dhe përhapet në të gjithë flokun.
Aplikohet si në flok të njomë ashtu dhe në flok të thatë.

Përbërësit

Aqua, peg-40 hydrogenated
castor oil, methylspermidine, galeopsis segetum extract, taurine, calcium pantothenate, ajuga reptans leaf extract, rutin, biotin, vitis vinifera seed extract, zeaxanthin, olea europaea fruit extract, polyacrylate-14, hydroxypropyl guar, hydrogenated starch hydrolysate, sodium hydroxymethylglycinate, benzophenone-4, disodium edta, polyquaternium-11, maltodextrin, phenoxyethanol, helianthus annuus seed oil, ethylhexylglycerin, silica, tocopheryl acetate, quercetin, ascorbic acid, parfum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping