info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Energy Fiale Anticaduta Uomo

Çmimi:5,460.00 L 4,368.00 L -20%

Ampula për meshkuj kundër rënies së flokëve
10 ampula x 3.5 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Ampula të krijuara për të kundërshtuar rënien e flokëve te meshkujt, si dhe për t’u ofruar atyre energjinë e nevojshme, për të kryer funksionet e tyre jetësore.
Kombinimi i kompleksit ATP-3 me atë AJP i ofron flokëve energjinë për të cilën kanë nevojë.
Kafeina, e pranishme në këto ampula, ndihmon proçesin e mikroqarkullimit duke u mundësuar folikujve elementët ushqyes, për të cilët kanë nevojë.
Ekstraktet e bimës Ajuga Reptans, inhibojnë 5-alfa reduktazën (një ndër shkaktarët kryesorë të rënies së flokëve) dhe i mbrojnë flokët nga radikalet e lira.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Rekomandohet përdorimi i
një ampule çdo tre ditë.
Ampula mund të aplikohet si në skalp të thatë ashtu dhe në skalp të njomë.
Nuk shpëlahet pas aplikimit.
Këshillohet përdorimi për të paktën tre muaj.

Përbërësit

Aqua, alcohol denat, calcium pantothenate,methylspermidine,arginine HCI,acetyl carnitine HCI, caffeine,biotin,ajuga reptans leaf extraxt, peg-40 hydrogenated castor oil,lactic acid, hydroxypropyltrimonium hyaluronate, lecithin, maltodextrin, polyurethane-26, tocopherol, parfum

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping