info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Çmimi:1,560.00 L 1,248.00 L -20%

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i krijuar për të mbrojtur flokët nga faktorët dëmtues si: smogu, detergjentët, rrezet UV etj.
Përmban:
-Kompleksin ChronoBiogenina, e cila rrit jetëgjatësinë e flokëve;
-PG3A me efekt qetësues të irritimeve dhe hidratues;
-Glycerderm i cili qetëson skuqjen dhe irritimin e skalpit.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Pa parabene.
Pa SLES dhe pa SLS.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, lihet të veprojë për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Di-PPG-2 Myreth-10 Adipate, Disodium Cocoamphodiacetate, Ammonium Lauryl Sulfate, Laureth-3, Parfum, Panthenol, Polyglyceryl-3 Azelaiate Oligomers, Ammonium Glycyrrhizate, Dipotassium Glycyrrhizate, Rutin, Zeaxanthin, Citric Acid, Dimethicone PEG-7 Isostearate, Hydroxyprpyltrimonium Hydrloyzed Corn Starch, PEG-8 Caprylic/Capric Glycerides, Potassium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Sodium Hydroxymethylglycinate, Polyquaternium-10, Laureth-2, Tetrasodium EDTA, BHA, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping