info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

Çmimi:1,870.00 L 1,496.00 L -20%

Balsam forcues për femra mbi 45 vjeç
150ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Balsam i formuluar posaçërisht për flokë, të cilët me kalimin e viteve bëhen më të dobët, më të thatë dhe pa jetë.
Përmban BioEquolon, kompleks që formohet nga ekstraktet e bimës ajuga repens dhe fermentimi i sojës, me funksion kundërshtimin e proçesit të rënies së flokëve.
Me komplekset Biogenina dhe Colorcare në përmbajtje, që forcojnë flokët, u japin shkëlqim dhe ruajnë ngjyrën.
Pas disa aplikimesh flokët do jenë me më shumë shkëlqim, më të butë dhe do krihen me lehtësi.
Pa parabene.
I testuar dermatologjikisht.
I testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet pas me shampo në flokë të njomë.
Lihet 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Esters, Calcium Panthothenate, Lactobacillus/Soymilk ferment Filtrate, Ajuga Reptans Leaf Extract, Biotin, Potassium Octatienoate, Methylspermidine, Ceramide NP, Ceramide AP, Cholesterol, Phytosphingosine, Ceramide EOP, Phenoxyethanol, Behentrium Chloride, Amodimethicone, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Trideceth-10, Maltodextrin, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Parfum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping