info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Hyséac Gel Nettoyant

Çmimi:1,440.00 L2,240.00 L

Përkujdesje pastruese për lëkurë të yndyrshme dhe me imperfeksione
500 ml

  • 500 ml
  • 150 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml, 150 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Xhel pastrues i butë i cili eliminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke respektuar pH e lëkurës.
Shkumëzohet lehtësisht në kontakt me ujin dhe nuk than lëkurën.

Formuluar me ujin termal Uriage, Piroctone olamine, esktrakte Epilobium, Glicinë dhe bazë pastruese pa sapun.
Aromë e lehtë freskuese. Përshtatur me lëkurën e yndyrshme dhe me imperfeksione.
Për përdorim në trup dhe fytyrë.

Hipoalergjik.
Jo-komedogjenik.
pH fiziologjik.

Aplikoni një sasi të vogël xheli në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të lagur paraprakisht.
Masazhojeni me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA (WATER, EAU) – SODIUM LAURETH SULFATE – PEG-80 GLYCERYL COCOATE – SODIUM COCOAMPHOACETATE – PPG-2 HYDROXYETHYL COCAMIDE – COCO-GLUCOSIDE – GLYCERYL OLEATE – SODIUM LAURETH-8 SULFATE – SODIUM METHYL COCOYL TAURATE – GLYCINE – SODIUM CHLORIDE – PPG-2 HYDROXYETHYL COCO/ISOSTEARAMIDE – CITRIC ACID – PIROCTONE OLAMINE – SODIUM OLETH SULFATE – MAGNESIUM LAURETH SULFATE – PARFUM (FRAGRANCE) – MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE – MAGNESIUM OLETH SULFATE – EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT – PHENOXYETHANOL – SODIUM METABISULFITE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.