info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Ac-Norm Medelike Effect Type 1

Çmimi:3,180.00 L 2,544.00 L -20%

Krem i specializuar, i cili përdoret si alternativë e trajtimeve mjekësore për formën e lehtë të akneve.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem i formuluar për trajtimin e formave të lehta të akneve.
I pasur me ekstrakte bimore, të cilat parandalojnë krijimin e shenjave pa shkaktuar asnjë efekt anësor.

– Rregullon prodhimin e sebumit
– Veti anti-inflamatore
– Veti anti-mikrobike
– Veti anti-oksiduese

Mund të përdoret gjatë dhe pas trajtimeve mjekësore.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni 1-3 herë në ditë sipas nevojës.