info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Repairing Hand Cream

Çmimi:1,331.00 L 665.50 L -50%

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve.
50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BABE43
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Krem riparues, zbutës dhe rigjenerues i lëkurë së duarve. Riparim i menjëhershëm, intensiv dhe afatgjatë.
Teksturë kremoze, e cila përthithet shpejt, duke rikuperuar fleksibilitetin dhe hidratimin optimal të lëkurës së thatë, shumë të thatë ose të dëmtuar të duarve.
Siguron rehati, elasticitet & butësi të menjëhershme.
Ndihmon në rigjenerimin dhe ristrukturimin e lëkurës.
Tekstura e tij krijon një film mbrojtës kundër të ftohtit dhe erës.
Nuk lë ndjesi ngjitëse ose vajore në lëkurë.
Me vajra vetëm me origjinë bimore.

PH fiziologjik.
Tolerancë shumë e lartë e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht.

Për përdorim të përditshëm.
Aplikojeni kremin disa herë gjatë ditës, sipas nevojës, duke e masazhuar butësisht deri në përthithje të plote.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Moisturising Mollecular Film 7%
BABÉ Repairing Complex (BIO Ceramide, Bisabolol, Phytosterols) 1%
Glycerin 1%
Shea Oil 0.50%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.