info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Lip Care Stick SPF 20+

Çmimi:818.00 L 409.00 L -50%

Hidratues buzësh me mbrojtje nga dielli.
4 g

Stock: S’ka stok

SKU: BABE18
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

4 g

Skin Type

Suitable For

Specific For

Balsam buzësh me një strukturë kremoze me mbrojtje mesatare nga dielli, pa vajra mineralë, për të lejuar një djersitje më të mirë të lëkurës.
I përshtatshëm veçanërisht gjatë ekspozimit në diell dhe sporteve në natyrë.

Formulë e pasur me përbërës aktivë që ndihmojnë në hidratimit të buzëve për një kohë të gjatë.
Nuk lë gjurmë të bardha. Me vajra vetëm me origjinë bimore.
Mbrojtje mesatare ndaj rrezatimit UVB dhe UVA

Formulë e përqendruar pa ujë.
Testuar dermatologjikisht.

Për përdorim të përditshëm, sipas nevojës.
Vendoseni në buzë të pastra dhe të thata (mos i lagni buzët).

Përbërësit aktivë kryesorë:
Sun Protection Filters qs to SPF 20
Kokum Butter 3%
Avocado Oil 2%
Vitamin E 0.25 %

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.