info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Avène Cold Crème

Çmimi:2,400.00 L 1,920.00 L -20%

Kold krem me efekt hidratues intensiv, specifik për zonat e thata të lëkurës në fytyrë dhe trup. Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
100 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AV173

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

, ,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Formuluar me përbërësit më të pastër për të ofruar hidratim intensiv, për të ruajtur elasticitetin e lëkurës dhe për të qetësuar irritimet dhe tharjet e mundshme të lëkurës të shkaktuar nga agresorët e jashtëm.

I pasur me dyllë blete, me veti shumë të mira mbrojtëse.
Uji termal Avène qetësues, zbut lëkurën dhe i siguron një ndjenjë të menjëhershme rehatie.

Formuluar për lëkurë të thatë dhe sensitive.
E përshtatshme për të gjithë familjen.

Aplikojeni 2 herë në ditë në zonat e thata që kanë nevojë për hidratim intensiv.

MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), AVÈNE THERMAL SPRING WATER (AVÈNE AQUA), BEESWAX (CERA ALBA), GLYCERYL STEARATE, CETYL ALCOHOL, BHT, C20-40 PARETH-10, CAPRYLYL GLYCOL, CETYL PHOSPHATE, FRAGRANCE, POLYACRYLATE-13, POLYISOBUTENE, POLYSORBATE 20, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, TRIETHANOLAMINE, WATER (AQUA)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.