info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Normaderm Phytosolution Gel

Çmimi:2,970.00 L 2,524.50 L -15%

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Një pastrues i përditshëm në trajtë xheli, që pastron dhe rigjallëron pamjen e lëkurës së yndyrshme dhe asaj me akne.

Largon papastërtitë, përfshirë pluhurin dhe grimcat ndotëse që vijnë nga ambienti i jashtëm. Sebumi i tepërt pakësohet dhe lëkura menjëherë duket më e butë, më e freskët dhe e matifikuar.

Vetëm në një muaj përdorim, pikat e zeza janë më pak të dukshme dhe poret duken të pa bllokuara.

I pasuruar me lëndët active acid salicilik BHA dhe glukonat zinku, në një bazë pastruese me origjinë bimore.

Me ujë termal Vichy, i njohur për vetitë ushqyese & qetësuese.

Pa parabenë.
Testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Xheli aplikohet në lëkurë të njomë.
Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Larja e fytyrës me xhelin Normaderm rekomandohet të bëhet dy herë në ditë.

Përbërësit

Aqua/Water, Coco-Betaine, Propanediol, Peg-120 Methyl, Glucose Dioleate, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glycinate, Dipropylene Glycol, Zinc Gluconate, Salycilic Acid, Bifida Ferment Lysate, Sodium Hydroxide, Sodium Bensoate, Phenoxyethanol, Copper Gluconate, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum/Fragrance.