info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Densi – Solution Thickening Shampoo

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Shampo për flokë të dobët dhe të rrallë
250ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Shampo e formuluar posaçërisht për flokë të dobët dhe të rrallë.
Pastron skalpin dhe vepron në të gjithë gjatësinë e flokut, me qëllim që ta forcojë atë.
Prania e rhamnozës dhe Filoxanit janë thelbësore për forcimin dhe rigjenerimin e flokut.
Teksturë e lehtë që lë në flokë aromë dhe ndjesi freskie.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dematologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë.
Masazhohet skalpi për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua/Water, Sodium
Laureth Sulfate,
Cocamidopropyl Betaine,
Sodium Lauryl Sulfate,
Laureth-5 Carboxylic Acid, Aminopropyl Triethoxysilane, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, Caramel, Chlorphenesin, Citric Acid, Disodium Edta, Geraniol, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Lactic Acid, Laureth-9, Limonene, Linalool, Mentha Piperita Oil/Peppermint Oil, Menthol, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Polyquaternium-67, PPG-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Rhamnose, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Trideceth-12, Parfum/Fragrance .