info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Uriage Bariésun Spray Invisible SPF 50+

Çmimi:3,500.00 L 2,800.00 L -20%

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me teksturë fluide, për fytyrën dhe trupin.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Falë një kompleksi mbrojtës me efikasitet të lartë , fluidi në format spraj ​​siguron mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezatimit UVA dhe UV .
Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme dhe me aromë të këndshme.
Tolerancë e lartë dhe përthithje e menjëhershme. I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.

Mbron nga rrezatimi UV
Kompleksi i tij i filtrave siguron mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezeve UVA dhe UVB.

Parandalon tharjen e lëkurës
Formulim i plotësuar me Aquaspongines dhe ujin termal Uriage, të cilët mbrojnë lëkurën nga tharja që shkakton rrezatimi diellor.

Testuar dermatologjikisht.
Jo-komedogjenik.
Rezistent ndaj ujit.

Përdorimi

Aplikojeni në trup dhe fytyrë përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni rregullisht.
Limitoni ekspozimin gjatë në diell sa më shumë që të jetë e mundur.

Përbërësit

AQUA (WATER,EAU) – DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE – ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE – ETHYLHEXYL TRIAZONE – ISODECYL NEOPENTANOATE – DICAPRYLYL CARBONATE – ETHYLHEXYL SALICYLATE – BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE – GLYCERIN – TRIACONTANYL PVP – DECYL GLUCOSIDE – DIMETHICONE – C20-22 ALKYL PHOSPHATE – BUTYLENE GLYCOL – PHENOXYETHANOL – C20-22 ALCOHOLS – GLUCOSE – CHLORPHENESIN – PARFUM (FRAGRANCE) – XANTHAN GUM – HYDROGENATED POLYDECENE – o-CYMEN-5-OL – TOCOPHERYL ACETATE – TREHALOSE – SODIUM HYDROXIDE – PROPYLENE GLYCOL – ASCORBYL TETRAISOPALMITATE – BHT – CI 75470 (CARMINE) – CITRIC ACID – TOCOPHEROL – SODIUM CITRATE – POLYQUATERNIUM-51

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping