info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set pushimesh 6 – Bebe

Çmimi:5,280.00 L 3,830.00 L -27%

Produktet e nevojshme të pushimeve për bebe

Informacion shtesë

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Spf

Mosha

, , ,

Specific For

Chicco Sun Cream SPF 50 +

Action

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Chicco No Tears Bath Shampoo 0M+

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Chicco Cream Moisturizing And Protective Anti-Mosquitoes

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Pushime me një bebe?

Ky set promocional përban disa produkte të nevojshme të pushimeve:

 1. Mustela Krem dielli për fytyrën – 40 ml
 2. Chicco Krem dielli për trupin – 75 ml
 3. Chicco krem hidratues kundër pickimit të mushkonjave – 100 ml
 4. Chicco Shampo për trupin dhe kokën – 200 ml
 • Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

  Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
  40 ml.

  Stock: Ka stok

 • Chicco Sun Cream SPF 50 +

  Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50 +.
  75 ml

  Stock: Ka stok

 • Chicco No Tears Bath Shampoo 0M+

  Shampo për trupin dhe kokën për bebe që nga lindja.
  200 ml

  Stock: Ka stok

 • Chicco Cream Moisturizing And Protective Anti-Mosquitoes

  Krem kundër pickimit të mushkonjave.
  100 ml

  Stock: Ka stok

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping