info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Lipofusion Fluid

Çmimi:5,040.00 L 3,780.00 L -25%

Locion trupi anti-celulit për çdo lloj lëkure
250ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Trajtimi më i fundit i linjës Rilastil për trajtimin e celulitit dhe parregullsive të krijuara prej tij.
Absorbohet lehtësisht dhe plotësisht nga lëkura dhe i jep asaj një ndjesi freskie.
Në sajë të përbërësve të tij ka veti të pakësojë lipogjenezën, të rrisë lipolizën dhe të nxisë metabolizmin qelizor.
Iodotrati® , Zedomina-2®, lipozomet vegjetale të bimës Horse-Chestnut i japin këtij kremi vetinë të përmirësojë mikroqarkullimin dhe të drenojë lëngjet e tepërta.
DNA e natriumit rrit elasticitetin e lëkurës dhe e zbut atë.
Lëkura rimodelohet dhe bëhet më e hidratuar se më parë.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Hipoalergjik.
Pa parabene, pa kafeinë, pa retinol, pa bioflavonoide dhe pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet çdo mëngjes në lëkurë dhe masazhohet derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water) • Alcohol
denat. • Dimethicone • Bis-Stearyl Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate • Butylene Glycol • Cyclopentasiloxane • PEG-12 Dimethicone• Glycerin • Menthyl Lactate • TEA-Hydroiodide • Carbomer • Glycine soja (Soybean) Extract • Curcuma zedoaria Root Oil • Menthol • Zingiber officinale (Ginger) Root Oil • Aesculus hippocastanum (Horse Chestnut) Extract • Eugenia caryophyllus (Clove) Flower Oil • Escin • Sodium DNA • Decapeptide-2 • Tripeptide-3 •Cyanocobalamin• Lecithin • Bis-PEG/PPG-20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone• Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone• Caprylic/Capric Triglyceride• Dimethiconol • Xanthan gum • Sodium Hydroxide • Phenoxyethanol • Eugenol • Ethylhexylglycerin • Benzoic Acid • Dehydroacetic Acid • Limonene • Linalool • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Citral • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping