info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytokeratine Repairing Heat Protecting Spray

Çmimi:2,770.00 L 2,493.00 L -10%

Spraj stilues, riparues dhe mbrojtës nga nxehtësia
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Spray pa shpëlarje që ushqen fibrat e flokëve me keratinë me origjinë bimore. me origjinë bimore.

Me acid hialuronik në përmbajtje që hidraton intensivisht flokët, duke u dhuruar volum, ndërsa ekstrakti i Rrushit me efekt mbrojtës nga nxehtësia mbron nga dëmtimet e shkaktuara nga temperaturat e larta gjatë stilimit.

Të mbrojtura në mënyrë perfekte, flokët janë më elastikë dhe më të butë se kurrë.

 

  • Mbron nga dëmtimi termik;
  • Hidraton;
  • Transformon flokët nga brendësia në sipërfaqe
  • Shmpleks dhe stilon.

 

Përbërësit aktivë:

 

Keratina  botanike: Një kompleks origjinal, i bërë nga proteina bimore të Quinoa-s, Lupine dhe Bizele, me veti hidratuese, zbutëse, antioksiduese dhe riparuese të flokëve. Ka një profil aminoacidesh të ngjashëm me keratinën fiziologjike dhe riprodhon në mënyrë efikase vetitë e saj.

 

Produkt vegan.  Pa sulfate, pa parabene, pa silikon, pa gluten.

 

 

Përdorimi

Spërkateni në gjatësinë dhe skajet e lagura të flokëve para stilimit.

Përdoreni para tharjes ose drejtimit të flokëve, për të mbrojtur fibrat e tyre nga nxehtësia.

Përbërësit

Aqua/Water*, Propanediol*, Isodecyl Neopentanoate, Cetearyl Alcohol*, Polyquaternium-37, Fragrance, Behentrimonium Chloride*, Glycerin*, Chlorphenesin, Hydrolyzed Lupine Protein*, Hydrolyzed Quinoa*, Hydrolyzed Pea Protein*, Alcohol*, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil*, Tocopherol Viola Tricolor Extract*, Phenoxyethanol, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate*, Hydrolized Hyalyronic Acid, Potassium Sorbate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract*, Ethylhexylglycerin.1012C.