info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytokeratine Shampoo

Çmimi:1,560.00 L 1,404.00 L -10%

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Zgjedhja e duhur për flokë të dëmtuar nga përdorimi i shpeshtë i tharëses, piastrës apo dhe nga faktorët mjedisorë.
Shampoja ka një teksturë kremoze, të pasur me keratinë, e nevojshme për të rindërtuar strukturën e flokut dhe forcuar atë.
Acidi hialuronik ka veti të mbajë ujin dhe si rrjedhojë të ushqejë flokun.
Me vetëm disa përdorime flokët tuaj do bëhen më të fortë, më të shëndetshëm dhe me më shumë shkëlqim.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Përdoret 1 ose 2 herë në javë.

Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë:
Hyaluronic Acid, Rice Bean Ceramides, Pomegranate Extract