info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytokeratine Serum

Çmimi:3,100.00 L 2,790.00 L -10%

Serum riparues për flokë të dëmtuar
30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Serum me teksturë të lehtë, lehtësisht të absorbueshme, që ka për qëllim të riparojë majat e dëmtuar të flokëve.
Kombinimi i vajrave brazilianë kthen dhe flokët më të dëmtuar në flokë të shëndetshëm, të butë dhe me shkëlqim.
Pa silikon.

Përdorimi

Serumi aplikohet në majat e flokëve.
Nuk shpëlahet.
Rekomandohet të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

VIOLA TRICOLOR EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. ORBIGNYA SPECIOSA KERNEL OIL. CETEARYL ALCOHOL. POLYQUATERNIUM-37. GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL. ISODECYL NEOPENTANOATE. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. GLYCERIN. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ASTROCARYUM MURUMURU SEED BUTTER. HYDROLYZED SERICIN. HYDROLYZED CORN PROTEIN. HYDROLYZED SOY PROTEIN. HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. HYDROLYZED HYALURONIC ACID. BUTYLENE GLYCOL. PENTYLENE GLYCOL. HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HONEY. PUNICA GRANATUM SEED EXTRACT. SILICA DIMETHYL SILYLATE. ETHYLHEXYLGLYCERIN. ATELOCOLLAGEN. CHITOSAN. TOCOPHEROL. SPHINGOLIPIDS. CYCLODEXTRIN. DEXTRIN. PHENOXYETHANOL. CHLORPHENESIN. POTASSIUM SORBATE. PARFUM / FRAGRANCE. 810A