info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytodefrisant Botanical Straightening Balm

Çmimi:2,680.00 L 2,412.00 L -10%

Balsam zbutës
100ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY013
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim në formë xheli, lehtësisht i absorbueshëm që hidraton dhe mbron flokët gjatë proçeseve të stilimit.
Kombinimi i ekstrakteve bimore që zbut flokët pa vepruar kimikisht.
Flokët bëhen më të butë dhe lehtësisht të stilueshëm.
Balsam me përbërje 99% bimore.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë.
Nuk shpëlahet.

Përbërësit

ALTHAEA OFFICINALIS ROOT EXTRACT. CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT. ALLIUM SATIVUM (GARLIC) BULB EXTRACT. COCHLEARIA ARMORACIA (HORSERADISH) ROOT EXTRACT. FERULA ASSA FOETIDA ROOT EXTRACT. PROPYLENE GLYCOL. CAPRYLYL GLYCOL. PHENOXYETHANOL. CHLORPHENESIN. 426A.