info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Kerapil Dermo-regulating care

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Krem me veti eksfoliuese që ndihmon në infeksionet e rrënjës së qimes
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

75 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Jo më lëkurë e ashpër dhe qime nën lëkurë me Kerapil krem.

Falë pranisë së laktatit të amoniakut dhe përbërësve të tjerë ndihmon në eleminimin e ashpërsisë në lëkurë dhe futjes së qimes nën lëkurë, në këmbë, bikini dhe mjekër dhe eleminon hiperpigmentimet në këto zona.

Exfolion butësisht lëkurën.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret menjëherë pas depilimit ose heqjes së mjekrës si dhe dy herë në ditë në vazhdimësi.

Përbërësit

AQUA (WATER), AMMONIUM LACTATE, COCO-CAPRYLATE / CAPRATE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, OCTYLDODECANOL, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, PEG-100 STEARATE, STEARIC ACID, CETEARETH-12, ZEOLID, ACTIMIC HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, CETYL PALMITATE, COCOGLYCERIDES, GLYCERYL CAPRYLATE, XANTHAN GUM, PERFUME (FRAGRANCE), DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, LINALOOLYL, CITROEN,