info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Çmimi:4,490.00 L

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pastrues i fuqishëm, me pH të ekuilibruar, në formën e shkumës larëse për përdoruesit me përvojë të acidit glikolik, që preferojnë një pastrim të thellë pa acarim të lëkurës.
Përdorimi i rregullt i larësit redukton shfaqjen e rrudhave të imëta dhe atyre ekzistuese.
Një pastrues i pasur me AHA (alfahidroksi acide), i cili siguron përfitime hidratuese dhe antioksiduese.
Përgatit lëkurën për çdo trajtim ose produkt profesional tjetër Neostrata.

– Larës i fuqishëm, pH i ekuilibruar, pa sapun, pa aromë, jo irritues.
– 18% acid glikolik zbut shfaqjen e linjave të imëta dhe rrudhave ekzistuese.
– Acidi laktobionik redukton rrudhat e imta dhe ekzistuese dhe zbut strukturën e lëkurës.

Pa parfum.
Pa sapun.

Rekomandohet për përdoruesit e acidit glikolik me përvojë, jo për lëkurën e ndjeshme.

Përdorimi

Pomponi një sasi të moderuar shkume në duar dhe aplikojeni në lëkurë të lagur dy herë në ditë.
Shpëlajeni fytyrën me ujë të bollshëm.

Kujdes: Ky produkt përmban alfa hidroksi acide (AHA) që mund të rrisin ndjeshmërinë e lëkurës tuaj ndaj diellit.

Përbërësit

Key ingredients
– 18% Glycolic Wash
– 2% Lactobionic Acid

Aqua/Water/Eau, Glycolic Acid, PEG-8, Alcohol Denat., Arginine, Ammonium Hydroxide, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Lactobionic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Butylene Glycol, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Chlorphenesin, Methylparaben, Limonene.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso