[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

efekt peeling

Showing all 19 results

Ofertë!
-15%

Novexpert Zn Peeling Night

Solucion me efekt peling për lëkurat mikse në të yndyrshme 115 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Vitamin C The Peeling

Krem nate me efekt peeling dhe vitaminë C 40 ml
5,200.00 L 4,420.00 L -15%
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Peel Lotion

Locion me veprim peeling për një lëkurë të re, me shkëlqim dhe pa rrudha 150 ml
4,920.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Body-Hydra Gommage Micropeeling Corps

Skrub trupi me efekt eksfoljues dhe rigjenerues 200 ml
3,020.00 L 2,567.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik. 100 ml
4,850.00 L 3,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Glycolic Renewal Smoothing Lotion

Locion hidratues për fytyrën dhe trupin me efekt zbutës. 200 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Refine Gel Plus

Xhel eksfoliues me efekt anti-rrudhë për fytyrë të yndyrshme me tendencë akneike. 125 ml
5,020.00 L 4,016.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel 2 In 1 Cleansing Foam

Shkumë e butë pastruese me efekt peeling dhe acide frutash. 200ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Nuit Soin Peeling

Përkujdesje trajtuese gjatë natës me efekt peeling 30 ml
4,900.00 L 3,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Comforting Hydra-Exfoliator

Hidratues dhe eksfoljues për fytyrën për lëkurë të ndjeshme 50 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Pigmentbio C-Concentrate Correcteur Pigmentaire Eclaircissant

Përkujdesje e përqëndruar trajtuese me efekt zbardhues dhe vitaminë C. E përshtatshme për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 15ml
8,250.00 L 5,362.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Lotion Peeling Éclat

Solucion me veti mikro-eksfoliuese për përdorim të përditshëm 150 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-15%

Guam Micro BioCellulaire Maschera Peeling Enzimatico

Maskë hidratuese & pastruese për fytyrën me veprim peeling 75 ml
4,550.00 L 3,867.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Hydro-Peel Serum in Essence

Serum hidratues me efekt peeling 50 ml
8,990.00 L 7,192.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling 30 ml
7,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Alpha Effect AHA Peeling

Serum me efekt peeling, ribalancues dhe reduktues i rrudhave 30 ml
5,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Keratolytic Solution

Solucion keratolitik korrigjues i parregullsive të lëkurës 100ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Regulating Gel

Xhel korrigjues i parregullsive të lëkurës 40ml
3,690.00 L 3,136.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Krem pastrues për fytyrën, me efekte të dyfishtë, për lëkurë mikse. 150ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë