info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lierac Premium Serum Set Promocional

Çmimi:14,980.00 L

SKU: lieracbundle03
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Lierac Eau Micellaire

Action

Brand

Formulation

Masa

400 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Set promocional me veprim kundër rrudhave.

Bli Lierac Premium Serum 30 ml dhe përfito falas Lierac Eau Micellaire 400 ml.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping