info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Posthelios Antioxidant Hydra- Gel

Çmimi:2,850.00 L 2,422.50 L -15%

Xhel hidratues për pas ekspozimit në diell
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Xhel qetësues , i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.
Qetëson dhe hidraton lëkurën dhe i jep freski.
Rreth 76% përbëhet nga ujë termal i La Roche Posay i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë pas dushit.

Përbërësit

Aqua, Butyrospermum
Parkii/Shea Butter,
Glycerin, Paraffinum
Liquidum/Mineral Oil, Octyldodecanol, PEG-30 Stearate, Glyceryl Stearate, Niacinamide, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Cetyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Capryloyl Glycine, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Steareth-10, Tetrasodium EDTA, Tocopherol, Parfum