info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios Wet Skin Gel SPF50+

Çmimi:3,500.00 L 2,975.00 L -15%

Xhel për mbrojtje nga rrezatimi
diellor, për lëkurë të ndjeshme,
250ml.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për t’u aplikuar në lëkurë të njomë dhe për t’i shfaqur vetitë e tij mbrojtëse ndaj rrezatimit UVA dhe UVB edhe në këtë rast.
Për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante ndaj diellit, për fytyrën dhe trupin.
Nuk ngjit dhe nuk le shenja të bardha në lëkurë.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Rezistent ndaj ujit.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

AQUA /WATER,HOMOSALATE,OCTOCRYLENE
ETHYLHEXYL,SALICYLATE,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,GLYCERIN
TRIAZONE
ISOHEXADECANE
DROMETRIZOLE TRISILOXANE
ALCOHOL DENAT.
PROPANEDIOL
DICAPRYLYL ETHER
BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE,STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER
DIMETHICONE
ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER
p-ANISIC ACID
ASCORBYL PALMITATE
CARBOMER
DISODIUM EDTA
GLYCERYL OLEATE
HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE
LECITHIN
NYLON-12
PEG-8 LAURATE
PHENOXYETHANOL
TOCOPHEROL
TRIETHANOLAMINE
PARFUM / FRAGRANCE