info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Korff Sun Secret Spray Body Emulsion SPF 50+

Çmimi:3,920.00 L

Emulsion në formë spray me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Emulsioni për trupin kundër diellit, me mbrojtje të lartë dhe aromë të këndshme.
Falë përbëresve aktivë garanton mbrojtje të lëkurës kundër rrezeve UVA/UVB dhe parandalon fotoplakjen.
I jep rehati dhe elasticitet lëkurës së ekspozuar në diell.

Teksturë e lehtë
Mbrojtje e lartë
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
Rezistent ndaj ujit dhe djersës

Përdorimi

Aplikojeni produktin në të gjithë trupin 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni shpesh gjatë ditës.

Përbërësit

Dimethyl Ether, Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Diethylhexyl Carbonate, Octocrylene, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxy Pehydro Methoxy, 30-polyethylene Meth, Polyethylene Meth3 Chloride, Disteardimonium Hectorite, Glyceryl Stearate, Dimethiconol, PEG-8, Glycerin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Eriodictyon californicum Flower / Leaf / Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Ascorbic Acid, Podium Acid, Citric Acid, Citric Acid, Disodium EDTA, Perfume (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping