info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Çmimi:2,200.00 L 1,760.00 L -20%

Vaj trupi pas ekspozimit në diell.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Vaj i thatë për trupin, me veprim hidratues dhe zbutës, i cili i jep rehati lëkurës pas ekspozimit në diell.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur.

Ky produkt përfitohet FALAS nëse blihen 2 produkte Korff Sun secret ( 1 mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe 1 për trupin).

Përdorimi

Aplikojeni në të gjithë trupin pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

Butane, Propane, Isohexadecane, Alcohol Denat., Dicaprylyl Carbonate, Triheptanoin, Undecane, Isobutane, Tridecane, Cyclopentasiloxane, Parfum (Fragrance), Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, Capricaria / Capricrylicceride, Tylacrylometry ochroleuca Extract, Helianthus annuus (Sunflower), Seed Oil, Aqua (Water).

Lista e përbërësve azhornohet vazhdimisht. Ju lutem referojuni përbërësve të treguar në paketim.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping