info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Slim Eyebrown Pencil – 03

Çmimi:1,920.00 L 1,440.00 L -25%

Laps për vetullat
0.09g

Spastroje
1
2
3


Informacion shtesë

Nuanca

01, 02, 03

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Laps vetullash i hollë, preçiz dhe i lehtë për t’u përdorur.
Kombinimi i acidit hialuronik me vitaminën E e bën të përshtatshëm dhe për personat me lëkurë të ndjeshme.
Zgjat në kohë dhe është rezistent ndaj ujit.
Zgjedhja e duhur për vetulla të plota dhe natyrale.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Diisostearyl Malate, Triethylhexanoin , C20-40 Acid, C20-40 Alcohols, Polyethylene, Synthetic Wax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Ethylene/Propylene Copolymer, Ethylcellulose, Boron Nitride, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, VP/Eicosene Copolymer, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol , CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77491(Iron Oxides), Mica.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping