info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Matt Eyeshadow – 04

Çmimi:2,800.00 L 2,100.00 L -25%

Make-up në formë pluhuri mat për zonën e syve

Spastroje
3
4


SKU: KO125
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Nuanca

03, 04

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Eyeshadow kompakt, që nxjerr në pah ngjyrën e syve dhe e bën shikimin tuaj më intrigues.
Ka një teksturë kremoze, përhapet me lehtësi dhe nuk shkëlqen.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping