info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

laps

Showing all 10 results

Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Eye Pencil

Laps për konturimin e pjesës së jashtme dhe të brendshme të syve. 3 g
707.00 L735.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Natural Brow Sculpting

Laps për vetullat. 3 g
1,340.00 L 938.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Lip Design

Laps buzësh me ngjyrim intensiv. 3.5 ml
900.00 L 630.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Kit Sopracciglia

Set rimel për vetullat + laps për vetullat dhuratë. 4 ml
2,520.00 L 1,890.00 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Eye Pencil 02

Laps për sytë i pajisur me sfungjer sfumues. 1.05 g
1,820.00 L 1,365.00 L -25%
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up High Definition Mascara + Black Eye Pencil

Set rimel High Definition + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml, 1.05 g
3,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Eyebrow Corrector Pencil

Laps i përshtatshëm për korrigjimin e formës dhe imperfeksioneve në zonën e vetullave. 1.19 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
3,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Slim Eyebrown Pencil – 03

Laps për vetullat 0.09g
1,920.00 L 1,440.00 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Lip Pencil

Laps për buzët
2,430.00 L 1,822.50 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping