info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 11 results

Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Crayon Yeux Noir

Laps i zi për sytë 3 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Color Eye Pencil

Laps për konturimin e pjesës së jashtme dhe të brendshme të syve. 3 g
1,050.00 L 840.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Color Natural Brow Sculpting

Laps për vetullat. 3 g
1,460.00 L 1,168.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Lip Design

Laps buzësh me ngjyrim intensiv. 3.5 ml
720.00 L792.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Kit Sopracciglia

Set rimel për vetullat + laps për vetullat dhuratë. 4 ml
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Eye Pencil 02

Laps për sytë i pajisur me sfungjer sfumues. 1.05 g
1,820.00 L 1,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Eyebrow Corrector Pencil

Laps i përshtatshëm për korrigjimin e formës dhe imperfeksioneve në zonën e vetullave. 1.19 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

KORFF BRIGHT AND DEEP SET

Set anti-moshë dhe make-up për zonën e syve
8,400.00 L 7,140.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Eye Pencil

Laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues 1.05g
1,820.00 L 1,456.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Slim Eyebrown Pencil

Laps për vetullat 0.09g
1,920.00 L 1,536.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Lip Pencil

Laps për buzët
2,430.00 L 1,944.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi