info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Magic Powder Eyeshadow Pencil

Çmimi:2,520.00 L 1,890.00 L -25%

Laps kremoz për sytë
1.54g

Spastroje
1
2
3
4


Informacion shtesë

Nuanca

01, 02, 03, 04

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Laps sysh kremoz dhe i lehtë në përdorim.
I jep syve tuaj shkëlqim dhe një ngjyrë natyrale.
Përmban acid hialuronik dhe vitaminë E.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
I përshtatshëm për persona me sy të ndjeshëm dhe për ata që mbajnë lentë kontakti.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Mica, Dimethicone/Divinyldimethicone/Silsesquioxane Crosspolymer, Silica, Nylon-12, Polymethyl Methacrylate, Behenoxy PEG-10 Dimethicone, Isoamyl Cocoate, Dimethicone, Boron Nitride, Synthetic Fluorphlogopite, Pentylene Glycol, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Caprylyl Glycol, Triethyl Citrate, Magnesium Aluminum Silicate, Algin, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Glycerin, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 77492 (Iron, Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 75470 (Carmine).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping