info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Divine finish Perfecting Powder

Çmimi:3,780.00 L 2,835.00 L -25%

Pudër perfeksionuese dhe fiksuese e make-up-it
10g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Pudër transparente dhe me një teksturë unike e cila:
-matifikon lëkurën;
-fikson make-up-in;
-i bën rrudhat më pak të dukshme.
Në sajë të pranisë së acidit hialuronik, vitaminës C dhe E ushqen lëkurën dhe e mbron nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Zgjedhja e duhur për një pamje elegante dhe fine.
Pa vajra minerale.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Vendoset poshtë make-up-it dhe përhapet në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë fytyrën.

Përbërësit

Silica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Talc, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Capryloyl Glycine, Undecylenoyl Glycine, Aqua (Water), Ascorbyl Tetraisopalmitate, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping