info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Klorane Set për flokë bjondë

Çmimi:2,100.00 L

Bli shampon për flokë bjondë natyralë ose të lyer 400 ml dhe përfito uthullën për refleks bjond FALAS!

SKU: bundle klorane 09
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

65 ml, 400 ml

Specific For

Suitable For

, ,

Formulation

,

Action

,

Hair Type

Klorane Shampoo with Chamomile

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Klorane Vinaigre de brillance à la Camomille

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

Suitable For

,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping