info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Guam Crema Gel ai Fanghi d’alga

Çmimi:3,900.00 L 3,510.00 L -10%

Krem-xhel anti-celulit me bazë algat Guam

250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Action

Formulation

,

Masa

250 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem-xhel me bazë algat Guam që ka për qëllim:

-të tonifikojë lëkurën;

-të parandalojë formimin e celulitit.

Përdorimi

Aplikohet krem-xheli në zonat e interesuara dhe masazhohet lehtësisht deri në absorbim të plotë.

Mund të përdoret çdo ditë.

Rekomandohet të përdoret pas trajtimeve me baltën e algave Guam.

Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë: Algat Guam

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping