info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Guam

Showing 1–20 of 40 results

Ofertë!
-10%

Guam Duo Tratamento Anticellulite

Trajtim kundër celulitit me alga detare dhe efekt ngrohës 200 ml
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Guam baltë kundër celulitit
-10%

Guam Formula Originale con Alga Marina Guam 21% FIR

Baltë anti-celulit me veprim në të nxehtë 750 ml ( 1 kg )
9,100.00 L 8,190.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Panty Ventre Piatto

Korse rimodeluese e zonës së barkut dhe vitheve
6,500.00 L 5,850.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo

Bluzë për meshkuj me veti rimodeluese dhe tonifikuese
6,760.00 L 6,084.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Il Leggins Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
6,500.00 L 5,850.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam il Leggins Massagiante Sport

Streçe të rehatshme të përshtatshme për t'u veshur gjatë aktivitetit fizik
7,150.00 L 6,435.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Bio Aloe Vera Puro Succo

Leng i pastër Aloe Vera me origjinë nga Salento 500 ml
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë

Guam Crema Gel ai Fanghi d’alga

Krem-xhel anti-celulit me bazë algat Guam 250 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Pure- Dren Crema Corpo Drenante

Krem me veti drenuese dhe detoksifikuese 150 ml
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Trattamento Smagliature

Trajtim riparues dhe elasticizues, kundër strijave 150 ml
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate

Krem kundër celulitit rezistent 100 ml
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Bagno Mare Nord-Est

Xhel dushi hidratues & ushqyes 250 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Tourmaline Fangodoccia Termico

Baltë termike kundër celulitit 400 ml
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Alga Stck Cell

Stik me përmbajtje algash & efekt anti-celulit 75 ml
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Britannia Dren Plus al Te Verde

Integrator që ndihmon për drenimin e lëngjeve 30 bustina x 12ml
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam InthensoBurro Corpo Fondente

Krem trupi me gjalpë fondent 250 ml
5,850.00 L 5,265.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Tourmaline Fangocrema Pancia e Girovita

Krem-baltë për dobësim në zonën e barkut dhe belit 150 ml
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Tourmaline Crema Liporiducente FIR Cosce – Glutei

Krem reduktues i masës dhjamore në zonën e kofshëve dhe vitheve 200 ml
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Fanghi Pelli Sensibili e/o Capillari Fragili

Baltë anti-celulit për lëkurë të ndjeshme & persona me kapilarë të dobët 200 ml
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Axi-Cell

Suplement ushqyes me efekt drenues 20 bustina x 10ml
4,160.00 L 3,744.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso