info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Farmaci “Daja” Pomadë për strija

Çmimi:L800.00

Pomadë për parandalimin e formimit të strijave
110 g

Additional information

Masa

110 g

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim parandalues, i përshtatshëm për përdorim në të gjitha zonat e predispozuara për strija (kofshë, pjesa e barkut, krahë, gjoks), gjatë shtatzënisë ose ndryshimeve të mëdha në peshë.

Formuluar me bazë të yndyrshme që zbut dhe hidraton lëkurën për kohë të gjatë.
Vaji i bajames në përmbajtje ushtron veprim zbutës dhe efekt pozitiv në rritjen e elasticitetit të lëkurës.
Vitamina E ushqen, zbut dhe rigjeneron lëkurën.

Përdorimi

Lyerje lokale 1- 2 herë në ditë, në zonat e predispozuara për strija.

Përbërësit

Vaj bajame, vitaminë E, lanolinë, vazelinë, ujë i demineralizuar.