info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 33 results

Fitobios Lievoroid Ointment

Pomadë me veprim anti-hemorroidal 30 ml
2,285.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Farmaci “Daja” Pomadë me acid salicilik

Pomadë me acid salicilik për përdorim lokal, në lëkurë 30 g
560.00 L 504.00 L -10%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë kloramfenikol 3%

Pomadë me kloramfenikol, për infeksionet e lëkurës 30 g
560.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë kloramfenikol 5%

Pomadë me kloramfenikol, për infeksionet e lëkurës 30 g
560.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-scabia 33%

Pomadë që përdoret për trajtimin e zgjebes te të rriturit 130 g
1,890.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-morth

Pomadë që përdoret në rast morthi te duart ose këmbët 30 g
960.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-scabia 17%

Pomadë që përdoret për trajtimin e zgjebes te fëmijët mbi 6 vjeç 100 g
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-scabia 10%

Pomadë që përdoret për trajtimin e zgjebes te fëmijët 100 g
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Ragadë gjiri

Krem që qetëson irritimet dhe dhimbjen që vjen nga çarja e mamelave gjatë gjidhënies 40 g
950.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë anti-herpes

Pomadë për trajtimin lokal të herpesit të lëkurës 50 g
1,600.00 L
Shtoje në shportë

DMG Emofix Ointment

Pomadë me veprim hemostatik Tub x 30 g
1,080.00 L
Shtoje në shportë

Farma-Derma Proktis-M Unguentum

Krem për trajtimin e hemorroideve dhe rigjenerimin e mukozës rektale Tub x 30 g
1,200.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Biopomata Aloe Vera 100%

Pomadë me ekstraktet e bimës Aloe Vera Tub x 50 ml
1,190.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Biopomata Alla Calendula 10%

Pomadë me ekstraktet e kalendulës Tub x 50 ml
1,232.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca NeoFitoroid Unguentum

Pomadë për trajtimin e hemorroideve Tub x 40 ml
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë

PromoPharma Agilart Pomata con Estratti Vegetali

Pomadë me ekstrakte bimore për qetësimin e dhimbjes Tub x 75 ml
1,510.00 L
Shtoje në shportë

Farmaderbe Emovit Unguentum

Pomadë me efekt zbutës dhe qetësues, për përdorim në lëkurë Tub x 30 ml
1,330.00 L
Shtoje në shportë

Fitofarma Sulfurna Mast Unguentum 10%

Pomadë me squfur për fëmijë 110 ml
400.00 L
Shtoje në shportë

Iktiol pomadë 10% (iktamol)

Pomadë për përdorim lokal në lëkurë me iktamol Tub x 20 g
291.00 L
Shtoje në shportë

Hydrocutan Ointment 1%

Pomadë me hidrokortizon për përdorim lokal të jashtëm, në lëkurë. Tub x 30 g
555.00 L
Shtoje në shportë