info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Set The Essentials

Çmimi:1,800.00 L 1,620.00 L -10%

Set udhëtimi me mini-produkte për turpin dhe fytyrën Caudalie
50 ml, 15 ml, 30 ml, 30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

, , ,

Masa

15 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Caudalie Shkumë Pastruese

I përbërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, ky locion transformohet në një shkumë të bollshme, e cila butësisht ndihmon ne pastrimin e lëkurës dhe largimin e papastërtive.
Aroma e luleve të hardhisë kombinohet me aromën e luleve të trëndafilit, drurit të bardhë, shalqirit, gjetheve të manushaqes dhe piperit rozë.

Sherebela- Veprim adstringent.
Kamomili- Qetësues.
Rrushi jeshil – Hidraton dhe rrit shkëlqimin.

Pa sapun, bazë pastruese shumë e butë.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Caudalie Vinosource Hydra xhel-krem

Përkujdesje hidratuese në formë xheli, e cila nxit intensivisht hidratimin natyral të lëkurës, duke forcuar ndjeshëm barrierën e lëkurës.
Formulim pa silikone, i cili përthithet lehtë nga lëkura, pa qëndruar i yndyrshëm.
Elasticiteti i lëkurës përmirësohet ndjeshëm.

Ekstrakti i aloe vera: Hidraton, qetëson, mbron dhe ruan ujin në lëkurë.
Ujë organik i rrushit: Hidratues dhe qetësues.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik.

Caudalie The des Vignes Xhel Dushi

 

Xheli i dushit Thé des Vignes pastron butësisht me një formulë pa sapun e përshtatshme edhe për lëkurën më të ndjeshme. E lë lëkurën me aromën e lehtë dhe ikonike Thé des Vignes që përmban nota të myshkut të bardhë, neroli dhe xhenxhefil.
Formula:
97% përbërës me origjinë natyrale

Pa sapun dhe përmban një bazë pastrimi ultra të butë.

Caudalie Locion Ushqyes për trupin The des Vignes

Locioni i trupit Hyaluronic Thé des Vignes hidraton dhe ushqen menjëherë  lëkurën duke bërë që të duket më e butë, më e ndritshme dhe më elastike. Tekstura e tij e lehtë dhe e freskët përthithet shpejt pa u ndjerë e yndyrshme. Në lëkurë pas aplikimit ndihet aromaikonike Thé des Vignes që përmban nota të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhenxhefilit.
Formula:
98% përbërës me origjinë natyrale
Vegane

 

Përdorimi

Caudalie  Vinoclean Foam

Aplikojeni shkumën në lëkurë të lagur dhe masazhojeni me lëvizje rrethore në të gjithë fytyrën, duke mos harruar qafën.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Këshillë e vinoterapistët:
Miksoni shkumën me eksfoljuesin Deep Cleansing Exfoliator për një pastrim të thellë.

Caudalie Vinosource Hydra

Aplikoni kremin në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

Caudalie The des Vignes Xhel Dushi

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni me lëvizje rrethore në të gjithë trupin. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Caudalie The des Vignes Locion trupi

Aplikoni në lëkurë të thatë dhe masazhoni me lëvizje rrethore derisa të përthithet tërësisht.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-BETAINE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM PHYTATE, BUTYLENE GLYCOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, LINALOOL, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, CITRONELLOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT EXTRACT, PARFUM

 

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, OCTYLDODECYL MYRISTATE, SQUALANE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, CARBOMER, CELLULOSE GUM, CAPRYLYL GLYCOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM PHYTATE, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM (FRAGRANCE)

 

aqua/water/eau, decyl glucoside, sodium cocoyl glutamate, glycerin, sucrose cocoate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, caprylyl glycol, potassium sorbate, citric acid, limonene, linalool, aloe barbadensis leaf juice powder, parfum (fragrance).(123/005)

 

aqua/water/eau, coco-caprylate/caprate, glycerin, vitis vinifera (grape) fruit water, butyrospermum parkii (shea) butter extract, candelilla/jojoba/rice bran polyglyceryl-3 esters, glyceryl stearate, palmitoyl grape seed extract, cetearyl alcohol, sodium stearoyl lactylate, saccharide isomerate, caprylyl glycol, xanthan gum, potassium sorbate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, vitis vinifera (grape) juice, tocopherol, helianthus annuus (sunflower) seed oil, sodium hydroxide, citric acid, sodium phytate, limonene, sodium hyaluronate, sodium benzoate, sodium citrate, parfum (fragrance), linalool.(236/015)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping