[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

xhel-krem

Showing all 16 results

Farmaci “DAJA” 0.4% Retinol Gel-Cream

Xhel- krem formuluar me retinol, me veti anti-rrudhë, anti-njollë dhe uniformizues i tonit të lëkurës. 30 ml
2,360.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “DAJA” Allantoin Gel-Cream

Xhel- krem hidratues, zbutës & rigjenerues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 30 ml
1,680.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert HA Firming Plumping gel

Xhel-krem me acid hialuronik me veti anti-rrudhë 40 ml
5,200.00 L 4,420.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Age Absolu Masque De Nuit Redensifiant

Maskë hidratuese me efekt anti-rrudhë përgjatë gjithë natës, specifike për lëkurë të maturuar. 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë

Caudalie La Solution Fermeté

Set promocional me efekt anti-rrudhë. 30 ml, 15 ml, 5 ml
7,210.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Mat Set Promocional

5,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Klorane Set Bleuet 3

Bli ujin micelar 400 ml dhe kremin hidratues 50 ml me 50% Ulje!
6,400.00 L 3,200.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth-Lab Brightening Vit-C Gel Cream

Xhel-krem hidratues anti-oksidues me vitaminë C për çdo lëkurë 50 ml
5,150.00 L 4,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth-Lab Retinol Reboot Night Cream

Krem nate me retinol me veprim anti-moshë për çdo lëkurë 50 ml
7,040.00 L 5,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Hydro Water Gel

Xhel-krem zbutës dhe hidratues për çdo tip lëkure 50 ml
4,100.00 L 3,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Youth Lab Brightening Vit-C Serum Value Set

Set për përkujdesjen e fytyrës me Vitaminë C 30 ml, 20 ml,  1 cift
5,850.00 L 4,972.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

KORFF TONE AND FIRMNESS PROTOCOL

Set i plotë anti- moshë me kolagjen 50 ml, 7 X 1ml, 15 ml
12,590.00 L 10,701.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieuse Boost crème gel Multi-Correction + Very Rose Eau Micellaire Apaisante 3 en 1

Set për përkujdesjen e fytyrës
4,700.00 L 3,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe My Booster Pack Voyage

Set udhëtimi me produkte Prodigieuse Boost për fytyrën dhe sytë
9,800.00 L 7,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost crème gel Multi-Correction

Xhel-krem me veti anti-moshë për lëkurë normale në mikse 40 ml
4,700.00 L 3,290.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Hyaluron Activ B3 Triple corrective eye care

Krem anti-moshë për sytë që përmban sulfat dekstran, acid hialuronik të pastër dhe niacinamide 15 ml
4,600.00 L 3,680.00 L -20%
Shtoje në shportë