info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 40 results

Ofertë!
-20%

Embryolisse Soin Blush de Peau Gel-creme

Xhel-krem  me veprim detoks, që shton shkëlqimin e lëkurës tuaj 30 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Anthelios UVMune 400 Oil Control Gel-cream SPF 50+

Xhel-krem matifikues, me teksturë të lehtë që ofron mbrojtje maksimale nga rrezatimi diellor (SPF 50+) 50 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Hyaluronic Acid Serum

Xhel-krem me acid hialuronik për hidratimin e lëkurës normale në të thatë 30 ml
2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Phytocare Face Gel-cream

Xhel-krem që rregullon sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura 50 ml
2,930.00 L 2,344.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

M.A.D Blemish Repelling Gel

Xhel-krem formuluar për lëkurën akneike 60 g
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Salises Moisturizing Gel Cream

Xhel-krem hidratues për lëkurë të mikse me tendencë akneike 50 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Cicavent

Xhel-krem i formuluar specifikisht për lëkurën akneike 40 ml
4,640.00 L 3,712.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Active Cremigel

Xhel-krem për trajtimin e akneve 40 ml
4,290.00 L 3,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Shots Salicylic Imperfections

Xhel-krem me acid salicilik që rregullon sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura 20 ml
5,850.00 L 4,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Shots Arbutin Dark Spots

Xhel-krem me arbutinë për trajtimin e njollave të errëta në lëkurë 20 ml
5,850.00 L 4,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil BiPack Special Price

Seti ideal për pastrimin e fytyrës dhe parandalimin e shenjave të para të moshës Blini Rilastil Multirepair Gel-Cream 40 ml dhe merrni falas Rilastil Aqua xhel larës 50 ml
8,800.00 L 7,480.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Basic Set

Set anti-rrudhë dite dhe nate Blini kremin Time-Filler 5XP 50 ml dhe përfitoni falas serumin anti-rrudhë Time-Filler 7 ml dhe kremin e natës Time-Filler 15 ml
8,700.00 L 7,830.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Photoage Set

13,780.00 L 11,024.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shower cream with Cupuaçu flower

Krem larës për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë të trupit 200 ml
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë

Canova Retinpil Cream-gel

Trajtim lokal kundër akneve 50 ml
3,510.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Azelac RU Cream-gel

Krem-xhel me veprim depigmentues 50 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Resveraderm AntiOx Youth Gel Cream

Formulim me resveratrol për një lëkurë gjithmonë të re 50 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Repaskin Silk Touch Color SPF 50

Formulim mbrojtës dhe mbulues për të gjitha llojet e lëkurës 50 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Hydractive Gel-cream

Trajtim hidratues dhe detoksifikues për fytyrën 50 ml
3,160.00 L 2,528.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieuse Florale Set

Set për përkujdesjen ndaj flokëve, trupit dhe fytyrës 100 ml, 100 ml, 40 ml, 70 g
9,000.00 L 7,200.00 L -20%
Shtoje në shportë