[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

maskë flokësh

Showing all 10 results

Ofertë!
-15%

Phyto Volume volumizing jelly hair mask

Maskë xhel volumizuese për flokë të hollë 150 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
5,600.00 L 4,760.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

Maskë riparuese për flokë shumë të dëmtuar dhe të thatë 200ml
6,200.00 L 5,270.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Repairing Care Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 150 ml
2,770.00 L 2,354.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream

Krem pastrues për skalpin, për flokë shumë të thatë 75ml
2,540.00 L 2,159.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Subtle Intense Nutrition Oil

Vaj ushqyes për flokë të thatë 75ml
3,920.00 L 3,332.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokë shumë të thatë 200ml
6,060.00 L 5,151.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytojoba Moisturizing Mask

Maskë për flokë të thatë 150ml
2,980.00 L 2,533.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë 200ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç 200 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë