info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Çmimi:2,500.00 L 2,000.00 L -20%

Shampo për flokë të dobët dhe që bien
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Produkt inovativ, formuluar për të pakësuar rënien e flokëve dhe për t’i forcuar ata.
Që me aplikimet e para flokët do të jenë më të fortë dhe me më shumë volum.
Kjo vjen si pasojë e pranisë në këtë shampo të kompleksit S-R.
Kompleksi Scalp-Care bën të mundur pastrimin e skalpit pa e irrituar atë, kurse pantenoli i zbut flokët, i bën me më shumë volum dhe u jep shkëlqim.
Testuar dermatologjikisht.
Pa parabene.
Pa SLS dhe pa SLES.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, lihet të veprojë për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

Aqua, disodium laureth
sulfosuccinate, DI-PPG-2 myreth-10 adipate,disodium cocoamphodiacetate, ammonium lauryl sulfate, PEG-120 methyl glucose dioleate, pentamethylcyclopent-3-ene- butanol, betaine,inositol, xylitol, panthenol, saccharide isomerate, azelaic acid/polyglyceryl-3 copolymer, ammonium glycyrrhizate, dipotassium glycyrrhizate, citric acid, dimethicone PEG-7 isostearate, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping