info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Oil Shampoo Nutriente per Capelli Secci

Çmimi:1,560.00 L 1,248.00 L -20%

Shampo ushqyese për flokë të thatë
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Shampo që mbron flokët e thatë dhe ristrukturon fijet e dëmtuara nga dielli, piastra, tharësja, klori etj.
Në sajë të kombinimit të taurinës, inositolit, betainës dhe xilitolit përmirëson strukturën keratinoze të flokëve të dëmtuar, duke i mbrojtur nga faktorët e jashtëm dëmtues dhe ruan ngjyrën e tyre për një kohë më të gjatë.
Sericina, një proteinë e ngjashme me keratinën hidraton dhe vesh flokët.
Rigjeneron shtresën hidrolipidike të lëkurës, qetëson irritimet dhe kruarjen.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, lihet të veprojë për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Di-PPG-2 Myreth-10 Adipate, Disodium Cocoamphodiacetate, Ammonium Lauryl Sulfate, Parfum, Laureth-3, Azelaic Acid/Polyglyceryl-3 Copolymer, Ammonium Glycyrrhizate, Dipotassium Glycyrrhizate, Betaine, Inositol, Xylitol, Panthenol, Sericin, Taurine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Dimethicone PEG-7 Isostearate, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Corn Starch, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Hydroxymethylglycinate, PEG-8 Caprylic/Capric Glycerides, Laureth-2, Tetrasodium EDTA, BHA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping