info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert Hydro-Mattifying Gel-Cream Oil-Free

Çmimi:4,300.00 L 3,870.00 L -10%

Xhel-krem me efekt hidratues dhe matifikues. Oil-free.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM046
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

,

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Hidratues oil-free i cili përmban përbërës anti-bakterialë.
Hidraton lëkurën, ndërkohë që rregullon sebumin e tepërt duke reduktuar aknet, shenjat dhe imperfeksionet.
I përshtatshëm për meshkuj, femra dhe adoleshentë.

√ Hidraton lëkurën pa e yndyrosur.
√ Rregullon prodhimin e sebumit.
√ Redukton shenjat, pikat e zeza dhe aknet.
√ Matifikon lëkurën.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.Shmangni zonën e syve.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Pentylene Glycol, Isoamyl Cocoate, Hydrogenated Didecene, Stearoxymethicone/ Dimethicone Copolymer, Dimethicone, Jojoba Esters, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyglyceryl-10 Pentastearate,
Behenyl Alcohol, Polyamide-5, Salicylic Acid, Sodium Stearoyl Lactylate, Nylon-12, Lactic Acid, Glyceryl Polyacrylate, Leptospermone, Triethanolamine, Flavesone, Isoleptospermone, Polysorbate 80, Potassium Sorbate, Menthyl Ethylamido Oxalate, Methylpropanediol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Linalool,
Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping