info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Neovadiol Compensating Complex Eyes & Lips

Çmimi:4,190.00 L 3,561.50 L -15%

Përkujdesje antirrudhë për konturet e syve dhe të buzëve. Formuluar specifikisht për femrat në menopauzë.
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: VI211
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Trajtim 2 në 1 që targeton zonat më delikate të prekura nga shenjat e plakjes hormonale: zona rreth syve dhe buzëve.

Proteic Gf dhe Pro-Xylane kombinohen për të targetuar shenjat e plakjes të shkaktuara nga ndryshimet hormonale, duke përfshirë rrudhat e dukshme dhe humbjen e elasticitetit dhe tonicitetit të lëkurës.
Tekstura xhel-krem përshtatet me konturet për një aplikim preciz në zonat e syve dhe buzëve, me anë të aplikuesit me veprim ftohës .

Pa parabene.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël kremi në zonën rreth buzëve dhe rreth konturit të syve. Masazhojeni butësisht me anë të lëvizjeve rrethore.

Përbërësit

AQUA / WATER • GLYCERIN •
HYDROGENATED
POLYISOBUTENE •
BUTYROSPERMUM PARKII
BUTTER / SHEA BUTTER •
PROPYLENE GLYCOL • ALCOHOL
DENAT. • PENTAERYTHRITYL
TETRAETHYLHEXANOATE • SILICA
• DIMETHICONE • POLY C10-30
ALKYL ACRYLATE • SUCROSE
STEARATE • CI 42090 / BLUE 1 • CI
77891 / TITANIUM DIOXIDE •
STEARIC ACID • CERA ALBA /
BEESWAX • MICA •
DIMETHICONE/VINYL
DIMETHICONE CROSSPOLYMER •
SODIUM POLYACRYLATE • SODIUM
COCOYL GLUTAMATE • PALMITIC
ACID • PHENOXYETHANOL •
ADENOSINE • VIGNA ACONITIFOLIA
/ VIGNA ACONITIFOLIA SEED
EXTRACT • AMMONIUM
ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE /
STEARETH-25 METHACRYLATE •
CROSSPOLYMER • DISODIUM
EDTA • HYDROXYPROPYL
TETRAHYDROPYRANTRIOL •
CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID •
EPERUA FALCATA BARK EXTRACT
• DEXTRIN