info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Novexpert HA Firming Plumping gel

Çmimi:5,200.00 L 4,420.00 L -15%

Xhel-krem me acid hialuronik me veti anti-rrudhë
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE017
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem në trajtë xheli me veti hidratuese me acid hialuronik, për lekura normale dhe të yndyrshme.
Lëkura mbushet dhe hidratohet në mënyrë të dukshme.
Ka përqëndrim të lartë të acidit hialuronik dhe teksturë të lehtë që përthithet shpejt.

Përmban:
– ekstrakte të algës alaria esculenta (acid hialuronik dhe kolagjen nga ekstraktet e algave),
– ekstrakte të algës laminaria ochroleuca (veti anti-rrudhë),
– ekstrakt molle me veti anti-rrudhë,
– vaj luledielli i pasur me omega 6,9.

– 100% natyral – vegan & organik
– Hipoalergjenik
– Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë

I përshtatshëm për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Përdorimi

Aplikohet në të gjithë fytyrën dhe qafën 2 herë në ditë, në mëngjes dhe darkë.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Caprylic/Capric Triglyceride°, Butylene Glycol°, Glycerin°, Trehalose°, Parfum (Fragrance)°, Bentonite°, Arginine°, Sodium Hyaluronate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice°*, Laminaria Ochroleuca Extract°, Lauroyl Lysine°, Biosaccharide Gum-2, Sclerotium Gum°, Commiphora Mukul Resin Extract°, Tocopherol°, Xanthan Gum°, Glyceryl Caprylate°, Phytic Acid°, Citric Acid°, Alaria Esculenta Extract

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping