info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Icy Pleasure Sun After-Sun Body Repair Treatment

Çmimi:4,200.00 L 3,780.00 L -10%

Emulsion hidratues dhe freskues i cili qetëson lëkurën pas ekspozimit në diell.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM064
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Emulsion freskues për trupin i cili rigjeneron dhe hidraton lëkurën e trupit, pas ekspozimit në diell, duke intensifikuar nxirjen natyrale.

Formuluar me Skinbiome Repair, një kompleks ekskluziv prebiotik-probiotik:
• Nxit rigjenerimin dhe zvogëlon shenjat e plakjes;
• Hidraton intensivisht lëkurën;
• Rivendos mikrobiomën që mbron dhe forcon sistemin imunitar të dermës.

Ekstrakt 100% i pastër i rrënjës së xhinxherit:

• Ngadalëson plakjen e lëkurës
• Qetëson skuqjen
• Rrit aftësinë natyrale të lëkurës për t’u rigjeneruar
• Redukton ndjesitë e djegies
• Njëtrajtëson tonin e lëkurës
• Redukton rrudhat dhe vijat e holla
• Parandalon njollat ​​e errëta të formuara nga drita blu
• Mbron lëkurën nga ndotja.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) – Solubilizing Agent
Alcohol Denat – Solubilizing Agent
Isohexadecane – Emollient
Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene – Solvent
Isododecane – Solvent
Butyrospermum Parkii (Shea) Butter – Plant Emollient
Pentylene Glycol – Humectant
C14-22 Alcohols – Emulsifying Agent
Caprylic/Capric Triglyceride – Emollient
Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil – Plant Emollient
Phenoxyethanol – Preservative
Lactococcus Ferment Lysate – Active Ingredient
C12-20 Alkyl Glucoside – Emulsifying Agent
Glyceryl Stearate – Emulsifying Agent
PEG-100 Stearate – Emulsifying Agent
Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer – Bulking Agent
Parfum (Fragrance) – Fragrance Ingredient
Menthyl Lactate – Active Ingredient
Nymphaea Alba Flower Extract – Active Ingredient
Sodium Palmitoyl Proline – Active Ingredient
Fructooligosaccharides – Active Ingredient
Ethylhexylglycerin – Emollient
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil – Plant Emollient
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil – Antioxidant
Glucuronic Acid – Humectant
Sodium Citrate – Chelating Agent
o-Cymen-5-ol – Preservative
Triethanolamine – pH Adjuster
Phragmites Communis Extract – Active Ingredient
Poria Cocos Sclerotium Extract – Active Ingredient
Caprylyl Glycol – Emollient
Sodium Benzoate – Preservative
Citric Acid – pH Adjuster
Serine – Active Ingredient
Disodium EDTA – Chelating Agent
Sodium Hyaluronate – Active Ingredient

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping